YAGEO FMP3WSJT-73-10R Through Hole Resistor, 10 ohm, FMP Series, 3 W, ± 5%, Axial Leaded, 500 V
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: YAGEO
SKU: 7167925846101
MPN: FMP3WSJT-73-10R
UPC/HSN: 85332119
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection