XP POWER RBT05W24S12 DC-DC Converter, 1 Output, 12V/500mA Out, 6W Power, 15V to 36V Supply, ITE & Industrial, SIP-3
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: XP POWER
SKU: 7169094287445
MPN: RBT05W24S12
UPC/HSN: 85044090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection