XP POWER MCE10US48-P AC/DC PCB Mount Power Supply (PSU), Open Frame, Medical, 1 Output, 10 W, 48 VDC, 210 mA
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: XP POWER
SKU: 7167420235861
MPN: MCE10US48-P
UPC/HSN: 85044090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection