XP Power ECE40US24-S ECE40US24-S AC/DC Enclosed Supply (PSU) ITE 1 Outputs 40 W 24 V 1.67 A
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
   The product is eligible for Free Shipping
Brand: XP POWER
SKU: 6842207436885
MPN: ECE40US24-S
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection