WURTH ELEKTRONIK 157142B12703 7 Segment LED Display, Through Hole, Blue, 20 mA, 3 V, 32 mcd, 1, 14.2 mm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: WURTH ELEKTRONIK
SKU: 6994122571861
MPN: 157142B12703
UPC/HSN: 85318000
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection