WELWYN WH25-10KJI Resistor, Solder Lug, 10 kohm, 25 W, 560 V, ± 5%, WH Series, Wirewound
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: WELWYN
SKU: 9688226960
MPN: WH25-10KJI
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection