VISHAY Z4KE200A-E3/54 Zener Single Diode, 200 V, 1.5 W, DO-41 (DO-204AL), 5 %, 2 Pins, 150 °C
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: VISHAY
SKU: 9774437456
MPN: Z4KE200A-E3/54
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection