Vishay VS-40CTQ150-M3 Schottky Rectifier 150 V 40 A Dual Common Cathode TO-220AB 3 Pins 1.16
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: VISHAY
SKU: 6906276905045
MPN: VS-40CTQ150-M3
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection