Vishay VS-32CTQ030S-M3 Schottky Rectifier 30 V A Dual Common Cathode TO-263AB 3 Pins 580 mV
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: VISHAY
SKU: 6906276708437
MPN: VS-32CTQ030S-M3
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection