Vishay VJ0402D5R6CCAAJ VJ0402D5R6CCAAJ SMD Multilayer Ceramic Capacitor 5.6 pF 50 V 0402 [1005 Metric] ± 0.25pF C0G / NP0 New
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: VISHAY
SKU: 6958309179477
MPN: VJ0402D5R6CCAAJ
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection