VISHAY V40PW45CHM3/I Schottky Rectifier, 45 V, 40 A, Dual Common Cathode, SlimDPAK, 3 Pins, 640 mV
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: VISHAY
SKU: 9688057488
MPN: V40PW45CHM3/I
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection