Vishay UIPMA100I472XCB Sensor Resistive Position 3 Pin 4.7 Kohm 100 mm Range Uipma Series
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: VISHAY
SKU: 6906270449749
MPN: UIPMA100I472XCB
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection