Vishay TR3C106K016C0600 TR3C106K016C0600 Surface Mount Tantalum Capacitor TANTAMOUNT® 10 µF 16 V 2312 [6032 Metric] ± 10% 0.6 ohm C
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: VISHAY
SKU: 6842166313045
MPN: TR3C106K016C0600
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection