VISHAY T55Z227M6R3C0018 Tantalum Polymer Capacitor, 220 µF, ± 20%, 6.3 V, Z, 0.018 ohm, 2917 [7343 Metric]
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: VISHAY
SKU: 7168466452565
MPN: T55Z227M6R3C0018
UPC/HSN: 85322990
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection