Vishay T51D336M016C0070 T51D336M016C0070 Tantalum Polymer Capacitor 33 µF ± 20% 16 V D 0.07 ohm 2917 [7343-31 Metric] New
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: VISHAY
SKU: 6958899953749
MPN: T51D336M016C0070
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection