Vishay T51D107M010C0040 T51D107M010C0040 Tantalum Polymer Capacitor 100 µF ± 20% 10 V D 0.04 ohm 2917 [7343-31 Metric] New
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: VISHAY
SKU: 6958899920981
MPN: T51D107M010C0040
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection