Vishay T51D106M035C0120 T51D106M035C0120 Tantalum Polymer Capacitor 10 µF ± 20% 35 V D 0.12 ohm 2917 [7343-31 Metric]
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: VISHAY
SKU: 6958898774101
MPN: T51D106M035C0120
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection