VISHAY SIHB15N60E-GE3 Power MOSFET, N Channel, 15 A, 600 V, 0.23 ohm, 10 V, 2 V
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: VISHAY
SKU: 9702253456
MPN: SIHB15N60E-GE3
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection