Vishay MMA02040E1600BB100 Surface Mount Melf Resistor 160 ohm MMA 0204 200 V Metal Film 250 mW ± 0.1%
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: VISHAY
SKU: 6906240893013
MPN: MMA02040E1600BB100
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection