Vishay MKT1822610065 MKT1822610065 General Purpose Film Capacitor Metallized PET Radial Box - 2 Pin 10 µF ± 10% 40 V 63
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: VISHAY
SKU: 6959014543445
MPN: MKT1822610065
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection