Vishay MKT1822410405 MKT1822410405 General Purpose Film Capacitor Metallized PET Radial Box - 2 Pin 0.1 µF ± 10% 200 V 400
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: VISHAY
SKU: 6841800949845
MPN: MKT1822410405
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection