Vishay MKP1837333161G MKP1837333161G General Purpose Film Capacitor Metallized PP Radial Box - 2 Pin 0.033 µF ± 1% 100 V 160
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: VISHAY
SKU: 6841800884309
MPN: MKP1837333161G
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection