Vishay LTO100H1R000JTE3 LTO100H1R000JTE3 Through Hole Resistor 1 ohm LTO100H Series 100 W ± 5% Radial Leaded 500 V
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: VISHAY
SKU: 6958882193493
MPN: LTO100H1R000JTE3
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection