VISHAY FOIL RESISTORS Y0785350R000T9L Through Hole Resistor, 350 ohm, 300 V, Radial Leaded, 600 mW, � 0.01%, S Series
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: VISHAY FOIL RESISTORS
SKU: 9683986256
MPN: Y0785350R000T9L
Customer Reviews
No reviews yet
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection