Vishay Foil Resistors Y006250K0000T9L Y006250K0000T9L Through Hole Resistor 50 Kohm S 600 mW ± 0.01% Radial Leaded 300 V
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: VISHAY FOIL RESISTORS
SKU: 6842682933333
MPN: Y006250K0000T9L
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection