VISHAY AY1222M47Y5UC6TV0 Ceramic Suppression Capacitor, 2200 pF, ± 20%, X1 / Y1, 760 VAC, 500 VAC, Radial Leaded
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: VISHAY
SKU: 6994282152021
MPN: AY1222M47Y5UC6TV0
UPC/HSN: 85322990
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection