Vishay 561R10TCCV22BA 561R10TCCV22BA Ceramic Disc Capacitor 2.2 pF 1 kV ± 0.5pF C0K / P100 6.4 mm Radial Leaded
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: VISHAY
SKU: 6958669234261
MPN: 561R10TCCV22BA
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection