Vishay 293D685X9050D2TE3 293D685X9050D2TE3 Surface Mount Tantalum Capacitor TANTAMOUNT® 6.8 µF 50 V 2917 [7343 Metric] ± 10% 0.9 ohm D
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: VISHAY
SKU: 6958581973077
MPN: 293D685X9050D2TE3
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection