TXC QT532G-12.288MAHJ-T Crystal, 12.288 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 30 ppm, 18 pF, 30 ppm, QT532G Series
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: TXC
SKU: 6993950605397
MPN: QT532G-12.288MAHJ-T
UPC/HSN: 85381090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection