TXC 7X-25.000MBB-T Oscillator, 25 MHz, 50 ppm, SMD, 5mm x 3.2mm, 3.3 V, 7X Series
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: TXC
SKU: 9776763536
MPN: 7X-25.000MBB-T
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection