TT Electronics / Welwyn WH200-150RJI Resistor Solder Lug 150 ohm WH 200 W ± 5% Threaded Stud 1.9 kV
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: TT ELECTRONICS / WELWYN
SKU: 6906196492373
MPN: WH200-150RJI
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection