TOSHIBA TK50J30D,S1Q(O Power MOSFET, N Channel, 300 V, 50 A, 0.04 ohm, TO-3PN, Through Hole TK50J30D, TK50J30D,S1Q
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: TOSHIBA
SKU: 6994115493973
MPN: TK50J30D,S1Q(O
UPC/HSN: 85411000
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection