TOSHIBA TK25N60X,S1F(S Power MOSFET, N Channel, 600 V, 25 A, 0.105 ohm, TO-247, Through Hole TK25N60X, TK25N60X,S1F
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: TOSHIBA
SKU: 7167311151189
MPN: TK25N60X,S1F(S
UPC/HSN: 85411000
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection