TDK FG16X7S2A335KRT00 Multilayer Ceramic Capacitor, 3.3 µF, 100 V, ± 10%, PC Pin, X7S, 2.5 mm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: TDK
SKU: 6993699471445
MPN: FG16X7S2A335KRT00
UPC/HSN: 85322990
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection