TDK FA16X8R1E105KNU00 Multilayer Ceramic Capacitor, 1 µF, 25 V, ± 10%, PC Pin, X8R, 2.5 mm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: TDK
SKU: 6993696456789
MPN: FA16X8R1E105KNU00
UPC/HSN: 85322990
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection