TDK CAA573C0G3A993J640LH CAA573C0G3A993J640LH Multilayer Ceramic Capacitor 0.099 µF 1 kV 2220 [5750 Metric] ± 5% C0G / NP0 6.4 mm New
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: TDK
SKU: 6958754136149
MPN: CAA573C0G3A993J640LH
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection