TAIYO YUDEN LSXND5050YAL100MMG Power Inductor (SMD), 10 µH, 2.21 A, Wirewound, 2.47 A, LSXN Series, 2020 [5050 Metric]
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: TAIYO YUDEN
SKU: 7169002602581
MPN: LSXND5050YAL100MMG
UPC/HSN: 85045090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection