TAIYO YUDEN LSXND5050PKT100MMG Power Inductor (SMD), 10 µH, 1.25 A, Wirewound, 1.6 A, LSXN Series, 2020 [5050 Metric]
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: TAIYO YUDEN
SKU: 7169002537045
MPN: LSXND5050PKT100MMG
UPC/HSN: 85045090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection