TAIYO YUDEN LSQPA322525T2R2MR Power Inductor (SMD), 2.2 µH, 1.13 A, Wirewound, 2 A, LSQPA Series, 1210 [3225 Metric]
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: TAIYO YUDEN
SKU: 7169002307669
MPN: LSQPA322525T2R2MR
UPC/HSN: 85045090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection