TAIYO YUDEN LCXND6060YEL4R7NMG Power Inductor (SMD), AEC-Q200, 4.7 µH, 3.6 A, Wirewound, 5.4 A, LCXN Series, 2424 [6060 Metric]
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: TAIYO YUDEN
SKU: 7169054244949
MPN: LCXND6060YEL4R7NMG
UPC/HSN: 85045090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection