TAIYO YUDEN LCXND6060YEL1R5NMG Power Inductor (SMD), AEC-Q200, 1.5 µH, 4.8 A, Wirewound, 9.3 A, LCXN Series, 2424 [6060 Metric]
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: TAIYO YUDEN
SKU: 7169054081109
MPN: LCXND6060YEL1R5NMG
UPC/HSN: 85045090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection