TAIYO YUDEN LCXHF5050WBT1R0NMR Power Inductor (SMD), AEC-Q200, 1 µH, 4.9 A, Wirewound, 5.5 A, LCXH Series, 2020 [5050 Metric]
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: TAIYO YUDEN
SKU: 7169053753429
MPN: LCXHF5050WBT1R0NMR
UPC/HSN: 85045090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection