STMICROELECTRONICS LDQ40PUR LDO Voltage Regulator, Adjustable, 40V in, 500mV Drop, 12V Out, 250mA, DFN-EP-6
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: STMICROELECTRONICS
SKU: 7167921356885
MPN: LDQ40PUR
UPC/HSN: 85381090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection