Stmicroelectronics BTB41-800BRG BTB41-800BRG Triac 800 V 41 A TOP-3 1.3 400 80 mA
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: STMICROELECTRONICS
SKU: 6958901493845
MPN: BTB41-800BRG
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection