Stmicroelectronics BTB10-800BWRG Triac 800 V 10 A TO-220AB 1.3 100 50 mA
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: STMICROELECTRONICS
SKU: 6906010632277
MPN: BTB10-800BWRG
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection