STANDEXMEDER MS12-1A87-75D Reed Relay, SPST-NO, 12 VDC, MS, Through Hole, 700 ohm, 500 mA
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: STANDEXMEDER
SKU: 7166478123093
MPN: MS12-1A87-75D
UPC/HSN: 85369090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection