Sigmainductors - TE Connectivity SC30150KT SC30150KT Inductor Power Axial Lead 15 µH 251 mA 2.8 ohm ± 10% SC30 Series
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY
SKU: 6752890683477
MPN: SC30150KT
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection