SENSATA / AIRPAX PR11-2-15.0A-XX-V Magnetic Hydraulic Circuit Breaker, SNAPAK PR Series, 15 A, 1 Pole, 250 V, 500 A
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: SENSATA / AIRPAX
SKU: 7167397265493
MPN: PR11-2-15.0A-XX-V
UPC/HSN: 85362090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection