SENSATA / AIRPAX LEL1-1-62-10.0-AF-01-V Magnetic Hydraulic Circuit Breaker, LEL Series, 10 A, 1 Pole, 240 V
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
   The product is eligible for Free Shipping
Brand: SENSATA / AIRPAX
SKU: 7167399493717
MPN: LEL1-1-62-10.0-AF-01-V
UPC/HSN: 85362090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection