SENSATA / AIRPAX IULNK11-1REC5-62-25.0-K-U Magnetic Hydraulic Circuit Breaker, IULN Series, 25 A, 2 Pole, 240 V
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
   The product is eligible for Free Shipping
Brand: SENSATA / AIRPAX
SKU: 7167397822549
MPN: IULNK11-1REC5-62-25.0-K-U
UPC/HSN: 85362090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection